Bárányossal szerződést bontott a klub
Bárányos Zsolt és a Nyíregyháza Spartacus a lefolytatott tárgyalások után közös megegyezéssel szerződést bontott.
Bárányos Zsolt a szerződéséről tárgyalt a klubunkkal. A két fél közös megegyezéssel szerződést bontott. A Nyíregyháza Spartacus FC vezetése anyagi okok miatt döntött így.
A játékos őszi teljesítményéért, a mutatott játékáért a klubvezetés ezúton is a köszönetét fejezi ki a rutinos középpályásnak.
Bárányos a Honvédtól érkezett nyáron Nyíregyházára. Mind a tizenöt bajnoki meccsünkön pályára lépett. Tizenegyszer volt kezdő, hatszor cserélték le, és négyszer küldték pályára csereként. Összesen 963 percet focizott piros-kékben.
Két gólt szerzett, mindkettőt a Paks ellen. Három gólpasszal segítette a társait a gólszerzésben.