Bárányossal szerződést bontott a klub

Bárányos Zsolt és a Nyíregyháza Spartacus a lefolytatott tárgyalások után közös megegyezéssel szerződést bontott.

Bárányos Zsolt a szerződéséről tárgyalt a klubunkkal. A két fél közös megegyezéssel szerződést bontott. A Nyíregyháza Spartacus FC vezetése anyagi okok miatt döntött így.

A játékos őszi teljesítményéért, a mutatott játékáért a klubvezetés ezúton is a köszönetét fejezi ki a rutinos középpályásnak.

 

Bárányos a Honvédtól érkezett nyáron Nyíregyházára. Mind a tizenöt bajnoki meccsünkön pályára lépett.  Tizenegyszer volt kezdő, hatszor cserélték le, és négyszer küldték pályára csereként. Összesen 963 percet focizott piros-kékben.

Két gólt szerzett, mindkettőt a Paks ellen. Három gólpasszal segítette a társait a gólszerzésben.