Batizi-Pócsi az U18-as válogatottban -2009. 12. 01.-
Az U18-as válogatott izraeli tornán szerepel decemberben, a válogatottba meghívást kapott Batizi-Pócsi Balázs.
Az U18-as válogatottunk december 13-tól 18-ig Izraelben szerepel a Téli Nemzetközi Ifjúsági Tornán. A magyar válogatottat Pisont István és Brünyi Béla vezeti. A szakvezetők meghívták a válogatottba Batizi-Pócsi Balázst is.
Batizi-Pócsi Balázs ősszel nyolc mérkőzésen 291 percet játszott a Szpariban. A saját nevelésű csatár (1992. 04. 20-án született) az egyik legfiatalabb szereplője a magyar élvonalnak. Az NB I.-ben három 1992-ben született játékos lépett pályára ősszel. Skriba Máté a Haladás csatára egy hónappal idősebb Balázsnál. Ugyancsak a Szombathely együttesében kapott szerepet Ugrai Roland, aki a legfiatalabb az élvonalban.