Batizi-Pócsi bemutatkozott a válogatottban
Hollandiában 2-2-öt játszott Magyarország U17-es válogatottja, Batizi-Pócsi is pályára lépett. Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Magyarország – Hollandia 2-2 (1-1)
U17 válogatott mérkőzés
Magyarország: Ambrusics Róbert (Nacsa Péter a szünetben) - Tar Krisztián, Otigba Kenneth, Gál Szabolcs (Baráth Botond a szünetben), Farkas Márk - Kalász Milán, Nagy Armand (Urbányi Kristóf a szünetben) - Skriba Máté, Kovács István (Ponczók Csaba az 55. percben), Ugrai Roland (Gyurján Bence az 55. percben) - Angyal Norbert (Batizi-Pócsi Balázs az 55. percben)
A magyar gólokat Skriba és Farkas (büntetőből) lőtték.
A mérkőzésen először húzhatta magára a válogatott mezt a legfiatalabb Szpari játékos, Batizi-Pócsi Balázs.