Batizi-Pócsi gólt szerzett, de kikapott a válogatott -2009.12.15.-

Magyarország U18-as labdarúgó válogatottja 6-3-as arányú vereséget szenvedett Németország csapatától az izraeli ifjúsági tornán.

U18

Németország - Magyarország 6-3 (3-2)

 

Magyarország: Czuczi Márton - Szvoboda Szabolcs, Otigba Kenneth, Jagodics Márk, Tóbiás Zsolt (Nagy Gergő a 85. percben) - Magos Mátyás (Radó András a 79. percben), Németh László (Szakály Attila a 62. percben), Szolnoki Roland (Windecker József a 72. percben), Vernes Richárd - Batizi-Pócsi Balázs, Vólent Roland

 

Batizi-Pócsi Balázs végig játszotta a mérkőzést, 2-0-ás német vezetésnél az ő góljával szépített a magyar válogatott, a másik két gólt Vólent szerezte.

Pisont István szövetségi edző: - Sok gólt hozott a mérkőzés, amelyen nem játszottunk rosszul - kezdte értékelését a meccs után Pisont István. - Kettő-null után egyenlíteni tudtunk, és 4-3-nál is volt esélyünk erre, de ziccert hibáztunk. A németek sokkal jobban éltek lehetőségeikkel, a mi helyzetkihasználásunk nem volt az igazi. Holnap Izrael ellen szeretnénk javítani.

Ma délután Izrael válogatottjával játszik a magyar együttes.

 

Forrás: mlsz.hu