Batizi-Pócsi mesterhármasa a válogatottban
Az U17-es v álogatott a múlt héten is edzőtábozott, amit szombaton egy előkészületi mérkőzéssel zártak le.
A csapat Budafokon lépett pályára, az ellenfél a vendéglátó budafokiak U19-es csapata volt néhány felnőtt játékossal megerősítve. A válogatott 1-0-ás félidő után 6-1-re nyert. Batizi-Pócsi Balázs 1-1-es állás után mesterhármassal bizonyított.
Batizi-Pócsival a Nyíregyháza Spartacus FC az elmúlt héten kötött profi szerződést. A játékos a Szpari keretével fog edzeni is. Révész Attila klubmenedzser a szurkolói ankéton is beszélt a fiatal csatárról, és az utóbbi évek legnagyobb nyíregyházi tehetségének tartja.
Az U17-es válogatottra hamarosan komoly megmérettetés vár. Március végén Szombathelyen és Bükön fogadják az U17-es Eb selejtező elitkörének egyik csoportját. A csoportgyőztesek jutnak ki a nyolcas döntőbe. A szombathelyi-büki csoportban Magyarország, Anglia, Portugália és Szerbia küzd a továbbjutásért.