Beindul a gépezet
Madar Csaba bízik abban, hogy ő is és a Szpari is még jobban fog játszani az elkövetkező fordulókban.
Madar Csabát az eddigi meccsekről, a bőcsi találkozóról kérdeztük.
- Túl vagyunk a tavaszi szezon negyedén, mind a négy meccsen szerepeltél. Három meccsen is gólpasszokkal segítetted a társakat. Te hogy értékeled a teljesítményedet?
- Ha ezeket a momentumokat nézzük, akkor elégedett lehetnék. De van még mit pótolnom, én úgy érzem, az igazán jó teljesítménnyel még adós maradtam- mondta a középpályásunk.
- Elég önkritikusan értékeled az eddigieket.
- Tisztában vagyok a képességeimmel. Nem vagyok ugyan már húsz éves, de azt a teljesítményt, amit eddig nyújtottam az NB I-ben, arra most is képes vagyok. A tavaszi szezon elején nagyon éreztem azt a meccshiányt, amivel Debrecenben küszködtem. Úgy érzem, hogy mérkőzésről-mérkőzésre egyre jobb lesz a teljesítményem, és egyre jobban fogok majd játszani. Abban is bízom, hogy beindul a gépezet és a csapat is jobban fog játszani.
- Hogy értékeled a bőcsi meccset?
- Minden meccsre úgy megyünk ki, hogy nyernünk kell. De minden csapatnak vannak olyan meccsei, amelyeken nem jön össze semmi. Ez tipikusan ilyen kilencven perc volt. Érdekesen alakult a játék, mert mondhatnánk azt is egyes szakaszok alapján, hogy ott hagytunk két pontot. Ugyanakkor voltak periódusok, amikor kapusunknak Erdélyi Mikinek bravúrra is szükség volt. Ez alapján mondhatják a bőcsiek, hogy elhoztunk egy pontot. Ettől függetlenül ez az egy pont is nagyon fontos lehet még a végelszámolásnál. Azon vagyunk, hogy minden meccset megnyerjünk. Most az a legfontosabb, hogy szombaton legyőzzük a karcagi gárdát.
- Túl vagyunk a tavaszi szezon negyedén, mind a négy meccsen szerepeltél. Három meccsen is gólpasszokkal segítetted a társakat. Te hogy értékeled a teljesítményedet?
- Ha ezeket a momentumokat nézzük, akkor elégedett lehetnék. De van még mit pótolnom, én úgy érzem, az igazán jó teljesítménnyel még adós maradtam- mondta a középpályásunk.
- Elég önkritikusan értékeled az eddigieket.
- Tisztában vagyok a képességeimmel. Nem vagyok ugyan már húsz éves, de azt a teljesítményt, amit eddig nyújtottam az NB I-ben, arra most is képes vagyok. A tavaszi szezon elején nagyon éreztem azt a meccshiányt, amivel Debrecenben küszködtem. Úgy érzem, hogy mérkőzésről-mérkőzésre egyre jobb lesz a teljesítményem, és egyre jobban fogok majd játszani. Abban is bízom, hogy beindul a gépezet és a csapat is jobban fog játszani.
- Hogy értékeled a bőcsi meccset?
- Minden meccsre úgy megyünk ki, hogy nyernünk kell. De minden csapatnak vannak olyan meccsei, amelyeken nem jön össze semmi. Ez tipikusan ilyen kilencven perc volt. Érdekesen alakult a játék, mert mondhatnánk azt is egyes szakaszok alapján, hogy ott hagytunk két pontot. Ugyanakkor voltak periódusok, amikor kapusunknak Erdélyi Mikinek bravúrra is szükség volt. Ez alapján mondhatják a bőcsiek, hogy elhoztunk egy pontot. Ettől függetlenül ez az egy pont is nagyon fontos lehet még a végelszámolásnál. Azon vagyunk, hogy minden meccset megnyerjünk. Most az a legfontosabb, hogy szombaton legyőzzük a karcagi gárdát.