Belényesi bizonyítani akar - Nyíregyháza - Spartacus - Szpari
A Nyíregyháza Spartacus új játékosa Belényesi Miklós bizonyítani akar a Szpariban.
Belényesi Miklóst a Nyíregyháza Spartacus újonnan igazolt játékosát arra kértük mutatkozzon be szurkolóinknak:
- 1983-ban születtem Erdélyben, Érmihályfalván, hatévesen mentem ki a focipályára, és ott is ragadtam. Ott nevelkedtem. Csatárposzton kezdtem, de mivel elég sokat futok, így jobb oldalon is gyakran szerepeltem, jobb hátvédként is kipróbáltak már. Tizennyolc éves voltam, amikor Debrecenbe kerültem. Ott három évig voltam, aztán Dunaújvárosban folytattam, közben jártam Mikolcon is. Az utóbbi két évet Pakson töltöttem. Most járt le a szerződésem, és megkeresett Révész Attila. Többször is beszélgettünk vele, és igent mondtam az ajánlatra. Pakson azt éreztem, hogy váltanom kell, és úgy tapasztaltam, hogy a Szparinál komoly célokat tűztek ki, ami motiválhatja a csapatot és engem is. Az is motivált, hogy Nyíregyházán nagy érdeklődés van a foci iránt. Huszonöt éves vagyok, nekem is bizonyítanom kell. Most mindent erre az egy lapra teszek fel. Az első benyomásaim nagyon jók. Úgy érzem a társak hamar befogadtak. Remélem a csapat jól fog szerepelni, és ehhez én is hozzá tudok járulni a teljesítményemmel.

- Hogyan telik a szabadidőd.
- A felkészülési időszakban, a két edzés között pihenéssel. Elég komoly terhelést kapunk. Egyébként szeretek olvasni, de terveim között szerepel a továbbtanulás a főiskolán. Ha lesz rá módom hétvégeken haza látogatnék, Érmihályfalva nyolcvan kilométerre van Nyíregyházától. Szóval lesz mivel eltölteni a szabadidőt.
- 1983-ban születtem Erdélyben, Érmihályfalván, hatévesen mentem ki a focipályára, és ott is ragadtam. Ott nevelkedtem. Csatárposzton kezdtem, de mivel elég sokat futok, így jobb oldalon is gyakran szerepeltem, jobb hátvédként is kipróbáltak már. Tizennyolc éves voltam, amikor Debrecenbe kerültem. Ott három évig voltam, aztán Dunaújvárosban folytattam, közben jártam Mikolcon is. Az utóbbi két évet Pakson töltöttem. Most járt le a szerződésem, és megkeresett Révész Attila. Többször is beszélgettünk vele, és igent mondtam az ajánlatra. Pakson azt éreztem, hogy váltanom kell, és úgy tapasztaltam, hogy a Szparinál komoly célokat tűztek ki, ami motiválhatja a csapatot és engem is. Az is motivált, hogy Nyíregyházán nagy érdeklődés van a foci iránt. Huszonöt éves vagyok, nekem is bizonyítanom kell. Most mindent erre az egy lapra teszek fel. Az első benyomásaim nagyon jók. Úgy érzem a társak hamar befogadtak. Remélem a csapat jól fog szerepelni, és ehhez én is hozzá tudok járulni a teljesítményemmel.

- Hogyan telik a szabadidőd.
- A felkészülési időszakban, a két edzés között pihenéssel. Elég komoly terhelést kapunk. Egyébként szeretek olvasni, de terveim között szerepel a továbbtanulás a főiskolán. Ha lesz rá módom hétvégeken haza látogatnék, Érmihályfalva nyolcvan kilométerre van Nyíregyházától. Szóval lesz mivel eltölteni a szabadidőt.