Belényesi elmegy

Belényesi Miklós és a klub közös megegyezéssel szerződés bontott. - Nyíregyegyháza - Spartacus - szpari.hu

Mint azt megírtuk, a Nyíregyháza Spartacus FC szakvezetése több játékossal is egyeztet a napokban.

A Belényesi Miklóssal folytatott tárgyalások alapján a játékos és a klub közös megyezéssel szerződést bontott.

Belényesi nyáron érkezett a Szparihoz. Ősszel tíz meccsen 450 percet focizott. Ötször kezdőként, ötször csereként lépett pályára. Háromszor cserélték le.