Belényesivel megegyezett a klubunk

Belényesivel megegyezett a klubunk, hétfőn aláírja a szerződést a Szparival. A nevezéssel kapcsolatos adminisztrációs hiányosságokat pótolta egyesületünk.
Belényesi Miklóssal megegyezett a klubunk, az elmúlt szezonban Pakson szereplő játékos hétfőn írja alá a szerződését a Nyíregyháza Spartacus FC-vel. A játékos 1983-ban született, 189 cm, 88 kg, Nagymihályon kezdett focizni, onnan került a DVSC-hez (6/0), a Dunaferr és a DVTK (36/4) csapatain keresztül vezetett az útja Paksra (8/1).

Az MLSZ versenybizottsága a Nyíregyháza Spartacus FC-t a nevezése kapcsán hiánypótlásra kötelezte. Mint, megtudtuk adminisztrációs hiányosságról van szó, amit már pótolt a klubvezetés. Így a nevezés elfogadásának nem lesz akadálya.