Bent kell maradnunk! -2010.02.26.-

Miskolczi László a szpari.hu-nak elmondta, hogy a csapatban minden játékos tudja, hogy milyen feladat vár a csapatra.

Miskolcz László csapatkapitány nyilatkozott a rajt előtt a szpari.hu-nak:

- A csapatból mindenki, az újonnan érkezett játékosok is pontosan tudják, hogy milyen feladat vár ránk, mindent elkövetünk azért, hogy bent maradjunk. Úgy tapasztaltam, hogy jobb játékerőt képvisel a mostani keret, mint az őszi. Akarásban és küzdőszellemben is jobbak leszünk. Formálódik a csapatszellem is, ami a sikerhez elengedhetetlenül szükséges. Azt is rendszeresen gyakoroljuk, hogy a csapaton belüli kommunikációs nehézségeket kiküszöböljük. Már mindannyian várjuk a rajtot. Nagyon készülünk arra, hogy vasárnap sikeresen kezdjünk a fővárosban. Úgy érzem, erre most jó az esélyünk.

 

- Személy szerint neked hogy sikerült a felkészülés?

- Egy edzésről sem hiányoztam, sokat dolgoztunk, fizikailag is készen állok a rajtra.