Bérlet a szurkolói csoportok tagjainak
Akik továbbra is a „B-középből”, a dél-nyugati állóhelyes szektorból kívánják buzdítani a Szparit, 15 forintért vásárolhatnak fényképes bérleteket.
A szurkolói csoportok tagjainak 15 forintért árulunk bérleteket. Ezeket a bérleteket a klubirodában lehet megváltani. Szükséges hozzá mindenkinek egy igazolványkép, amit a helyszínen ragasztanak be az igazolványba, amely névre szóló. Más adat nem szükséges hozzá. A 2007-2008-as idény minden hazai bajnoki és kupa (ligakupa) meccsét a dél-nyugati állóhelyes szektorból tekinthetik meg az igazolványok tulajdonosai. A bajnoki mérkőzéseken a bérletek hátulját lepecsételik a beléptetésnél.
A fényképes bérletek munkanapokon déltől három óráig megvásárolhatók a klubirodában (az új lelátó alatt, a második szinten).
Mint ismert jelenleg két szurkolói csoportunk működik az "idősebb" Keleti Front, és a tavalyelőtt tinédzser korba lépett Mastiffs.
A Piros-Kék bérlettel kapcsolatban többen érdeklődtek a fórumunkon. A bérlet ára nem elírás, az 15 forintba kerül. Ezzel azoknak a szurkolóinknak kívánunk lehetőséget biztosítani a Szpari meccsek látogatására, akiknek valamilyen ok miatt nincs lehetőségük a bérletek vagy jegyek árát megfizetni.
A kedvezmény igénylésének egy feltétele van, hogy aki ezt igénybe veszi, piros vagy kék vagy piros és kék színű felső öltözetben jöjjön a Szparinak szurkolni. Természetesen a felsőöltözék lehet ing, póló, pulóver, melegítő öltözék, dzseki vagy kabát, stb. Ezt a bérletet szurkolói csoporthoz tartozástól függetlenül lehet vásárolni, és nem szükséges hozzá fénykép.
Mint ismert jelenleg két szurkolói csoportunk működik az "idősebb" Keleti Front, és a tavalyelőtt tinédzser korba lépett Mastiffs.
A Piros-Kék bérlettel kapcsolatban többen érdeklődtek a fórumunkon. A bérlet ára nem elírás, az 15 forintba kerül. Ezzel azoknak a szurkolóinknak kívánunk lehetőséget biztosítani a Szpari meccsek látogatására, akiknek valamilyen ok miatt nincs lehetőségük a bérletek vagy jegyek árát megfizetni.
A kedvezmény igénylésének egy feltétele van, hogy aki ezt igénybe veszi, piros vagy kék vagy piros és kék színű felső öltözetben jöjjön a Szparinak szurkolni. Természetesen a felsőöltözék lehet ing, póló, pulóver, melegítő öltözék, dzseki vagy kabát, stb. Ezt a bérletet szurkolói csoporthoz tartozástól függetlenül lehet vásárolni, és nem szükséges hozzá fénykép.