Bérletesek a főbejárathoz!
Felhívjuk bérleteseink figyelmét arra, hogy a szombati mérkőzésre az új lelátó felől, a főbejáratnál érkezzenek!
Nyíregyháza Spartacus – DVTK
Soproni Liga, 23. forduló
Április 12. szombat, 19.00
Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Mészáros István, asszisztensek: Viszokai László, Fehér Gyula
A keleti rangadóval kapcsolatban néhány fontos információra hívjuk fel ismét szurkolóink figyelmét.
Mint azt már írtuk, miközben növekednek a kiadások, az egyesület jegyeladásból származó bevételi csökkentek az előző bajnoki évhez képest. Legutóbb a Paks elleni hazai mérkőzésre 1500-2000 néző érkezett úgy, hogy nem váltott jegyet és bérlettel sem rendelkezett. Ezért néhány új intézkedés kerül bevezetésre.
Bérleteseinket arra kérjük, hogy szombaton az új lelátó felől a főbejáratnál érkezzenek a mérkőzésre. (A főbejárat a Stadion utca, Stadion köz és a főiskola új kollégiuma felől közelíthető meg.) A Sóstói úti kapuknál a bérlettekkel érkezőket arra fogják kérni a rendezők, hogy fáradjanak a főbejárathoz!
A bérletesek -beleértve a VIP, az ajándék és a piros-kék bérleteket is- a főbejáratnál a bérlet azonosítása után a meccsre való belepésre jogosító megkülönböztető jelzést kapnak. Így kívánja az illegális bérletesek bejutását megakadályozni a rendezőség.
A szigorítások miatt szurkolóink megértését kéri a klub, az intézkedések, a csapat és az egyesület érdekében történnek, egyben a bérletért fizető látogatóink védelmét is jelenti.
A Diósgyőr elleni mérkőzésre egyedi jegyeket készíttet a klub. A jegytulajdonosok mielőtt a lelátót bármilyen célból elhagyják – és oda még vissza akarnak térni-, szintén megkülönböztető jelzést kapnak majd.
A rendőrség közleménye szerint: folyamatos útlezárás lesz, április 12-én 05.45-től 20.30-ig, Nyíregyházán a Városi Stadion mellett, Stadion utca és köz (a Nyíregyházi Főiskola és a Stadion közötti útszakasz, a nyugati oldalon lévő főbejáratig)
A vendég szurkolók érkezésekor ezt a szakaszt teljesen lezárják majd a hazai nézők elől.
A fentiekben részletezett okok miatt a mérkőzésre érdemes időben elindulni.
A főpénztár, a főbejáratnál (új lelátó) szombaton már 10 órakor kinyit. Délután 16 órától kezdődik el a beléptetés a stadionba. A csak erre a mérkőzésre jegyet váltó nézők a Sóstói úti oldalról is bejöhetnek a mérkőzésre.
Soproni Liga, 23. forduló
Április 12. szombat, 19.00
Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Mészáros István, asszisztensek: Viszokai László, Fehér Gyula
A keleti rangadóval kapcsolatban néhány fontos információra hívjuk fel ismét szurkolóink figyelmét.
Mint azt már írtuk, miközben növekednek a kiadások, az egyesület jegyeladásból származó bevételi csökkentek az előző bajnoki évhez képest. Legutóbb a Paks elleni hazai mérkőzésre 1500-2000 néző érkezett úgy, hogy nem váltott jegyet és bérlettel sem rendelkezett. Ezért néhány új intézkedés kerül bevezetésre.
Bérleteseinket arra kérjük, hogy szombaton az új lelátó felől a főbejáratnál érkezzenek a mérkőzésre. (A főbejárat a Stadion utca, Stadion köz és a főiskola új kollégiuma felől közelíthető meg.) A Sóstói úti kapuknál a bérlettekkel érkezőket arra fogják kérni a rendezők, hogy fáradjanak a főbejárathoz!
A bérletesek -beleértve a VIP, az ajándék és a piros-kék bérleteket is- a főbejáratnál a bérlet azonosítása után a meccsre való belepésre jogosító megkülönböztető jelzést kapnak. Így kívánja az illegális bérletesek bejutását megakadályozni a rendezőség.
A szigorítások miatt szurkolóink megértését kéri a klub, az intézkedések, a csapat és az egyesület érdekében történnek, egyben a bérletért fizető látogatóink védelmét is jelenti.
A Diósgyőr elleni mérkőzésre egyedi jegyeket készíttet a klub. A jegytulajdonosok mielőtt a lelátót bármilyen célból elhagyják – és oda még vissza akarnak térni-, szintén megkülönböztető jelzést kapnak majd.
A rendőrség közleménye szerint: folyamatos útlezárás lesz, április 12-én 05.45-től 20.30-ig, Nyíregyházán a Városi Stadion mellett, Stadion utca és köz (a Nyíregyházi Főiskola és a Stadion közötti útszakasz, a nyugati oldalon lévő főbejáratig)
A vendég szurkolók érkezésekor ezt a szakaszt teljesen lezárják majd a hazai nézők elől.
A fentiekben részletezett okok miatt a mérkőzésre érdemes időben elindulni.
A főpénztár, a főbejáratnál (új lelátó) szombaton már 10 órakor kinyit. Délután 16 órától kezdődik el a beléptetés a stadionba. A csak erre a mérkőzésre jegyet váltó nézők a Sóstói úti oldalról is bejöhetnek a mérkőzésre.