Bőcs következik -2010.10.06.-
Bőcs KSC - Nyíregyháza Spartacus
Ness Hungary NB II. Keleti csoport, 9. forduló
Október 10. vasárnap 15:00
Helyszín még nem ismert
Vezeti: Szabó Zsolt, asszisztensek: Vámos Tibor, Butkai Zsolt
A bőcsi pálya a nyári árvíz óta használhatatlan, a vendéglátók még nem jelezték, hogy hol rendezik meg a mérkőzést.
A borsodi csapattal bajnokin 2007-ben találkoztunk legutóbb.
A vendéglátókkal bajnoki meccsen legutóbb 2007-ben találkoztunk, akkor Bőcsön játszottuk a mérkőzést, és 1-1 lett a végeredmény, a vezető gólt a Szpari szerezte, Szilágyi Norbert talált a kapuba. A második félidőben egyenlítettek a hazaiak Török góljával. Több játékosunk is van, aki szerepelt ezen a mérkőzésen, vagy a kispadon ült, és most is ott lehet a csapatban: Erdélyi, Szilágyi, Zabos, Fekete. Játszott a találkozón illetve kispados volt Sipos Tamás és Úr László is, ők most Bőcsön fociznak. Sipos azonban eltiltás miatt nem léphet ellenünk pályára. A másik középső védő Rubint sem ismeretlen a Szpari szurkolóinak, ő 2004-ben szerepelt Nyíregyházán.
2006. őszén Nyíregyházán 2-1-re nyertünk a Bőcs ellen, Lippai és Lengyel szerezték a góljainkat.
2007. és 2008. őszén a Magyar Kupában vívtunk meg a bőcsiekkel. 2007-ben 2-0-ra nyertünk George és Vukadinovic góljaival. 2008-ban elvesztettük a párbajt, és kiestünk a kupából. A hazaiak a második percben szereztek 1-0-s vezetést a „potya ízű” találattal, és utána 88 percen át már nem született újabb gól.