Bőcsre utazik a Szpari
Szerdán Bőcs ellen négy órától játszunk Magyar Kupa meccset. Sok a sérült, két eltiltott is van.
Magyar Kupa, 3. forduló
Aszeptember 5., szerda, 16.00
Bőcs – Nyíregyháza Spartacus
Szerdán a legjobb harminckettőbe jutásért küzdünk meg a bőcsi gárdával. A továbbjutás egy meccsen dől el, és a Szparinak győznie kell ehhez. Döntetlen esetén a bőcsiek mennének tovább. Legutó Bőcsön 1-1-et játszottunk bajnoki találkozón.
A mérkőzésről Révész Attila klubmnedzser a következőket mondta:
- Komolyan vesszük a Magyar Kupa, és tovább akarunk jutni. Egy gondunk van, hogy sokan nem szerepelhetnek a csapatban. Bagoly Gábornak és Ivan Zalehnek még a tavalyi sorozatból érvényes eltiltásuk van, amit Magyar Kupa meccseken kell letölteniük, így egyikőjük sem játszhat. Sipos Tamást behívták az U-21-es válogatottba, rá se számíthatunk.
Több sérültünk is van, Lippai Ákos még a múlt héteen sérült meg, a szombati meccsen Miskolczi László is feliratkozott a maródiak közé, hasonló combizom húzódása van, mint Lippainak. Mindketten könnyített munkát végeznek.
Filip Lazareanu is megsérült a mérkőzésen, talán emlékeznek rá szurkolóink, mikor Foxi labdáját mentette. Akkor kifordult a válla, dr. Nagy Attila meccs közben ideiglenesen „helyrehozta” Filip sérülését, és ő végig játszotta meccset, de most pihentetnie kell a vállát.
Zabos Attila már szombaton beteg volt, de vállalta a meccset. Még másnap is lázas volt, így pihennie kell. Vasárnap Cséke György húzódott meg a DVSC elleni NB-III-as találkozón.
Alig vagyunk annyian, hogy kiálljunk. Ennek ellenére győzelmet kell szereznünk Bőcsön.
Révész Attilát az internetes fórumunkon olvasható álhírekről is megkérdeztük, ezeket határozottan cáfolta. Az erről szóló cikket hamarosan olvashatják.
Aszeptember 5., szerda, 16.00
Bőcs – Nyíregyháza Spartacus
Szerdán a legjobb harminckettőbe jutásért küzdünk meg a bőcsi gárdával. A továbbjutás egy meccsen dől el, és a Szparinak győznie kell ehhez. Döntetlen esetén a bőcsiek mennének tovább. Legutó Bőcsön 1-1-et játszottunk bajnoki találkozón.
A mérkőzésről Révész Attila klubmnedzser a következőket mondta:
- Komolyan vesszük a Magyar Kupa, és tovább akarunk jutni. Egy gondunk van, hogy sokan nem szerepelhetnek a csapatban. Bagoly Gábornak és Ivan Zalehnek még a tavalyi sorozatból érvényes eltiltásuk van, amit Magyar Kupa meccseken kell letölteniük, így egyikőjük sem játszhat. Sipos Tamást behívták az U-21-es válogatottba, rá se számíthatunk.
Több sérültünk is van, Lippai Ákos még a múlt héteen sérült meg, a szombati meccsen Miskolczi László is feliratkozott a maródiak közé, hasonló combizom húzódása van, mint Lippainak. Mindketten könnyített munkát végeznek.
Filip Lazareanu is megsérült a mérkőzésen, talán emlékeznek rá szurkolóink, mikor Foxi labdáját mentette. Akkor kifordult a válla, dr. Nagy Attila meccs közben ideiglenesen „helyrehozta” Filip sérülését, és ő végig játszotta meccset, de most pihentetnie kell a vállát.
Zabos Attila már szombaton beteg volt, de vállalta a meccset. Még másnap is lázas volt, így pihennie kell. Vasárnap Cséke György húzódott meg a DVSC elleni NB-III-as találkozón.
Alig vagyunk annyian, hogy kiálljunk. Ennek ellenére győzelmet kell szereznünk Bőcsön.
Révész Attilát az internetes fórumunkon olvasható álhírekről is megkérdeztük, ezeket határozottan cáfolta. Az erről szóló cikket hamarosan olvashatják.