Bőcsre utazik a Szpari

Szerdán Bőcs ellen négy órától játszunk Magyar Kupa meccset. Sok a sérült, két eltiltott is van.
Magyar Kupa, 3. forduló
Aszeptember 5., szerda, 16.00
Bőcs – Nyíregyháza Spartacus

Szerdán a legjobb harminckettőbe jutásért küzdünk meg a bőcsi gárdával. A továbbjutás egy meccsen dől el, és a Szparinak győznie kell ehhez. Döntetlen esetén a bőcsiek mennének tovább. Legutó Bőcsön 1-1-et játszottunk bajnoki találkozón.

A mérkőzésről Révész Attila klubmnedzser a következőket mondta:
- Komolyan vesszük a Magyar Kupa, és tovább akarunk jutni. Egy gondunk van, hogy sokan nem szerepelhetnek a csapatban. Bagoly Gábornak és Ivan Zalehnek még a tavalyi sorozatból érvényes eltiltásuk van, amit Magyar Kupa meccseken kell letölteniük, így egyikőjük sem játszhat. Sipos Tamást behívták az U-21-es válogatottba, rá se számíthatunk.
Több sérültünk is van, Lippai Ákos még a múlt héteen sérült meg, a szombati meccsen Miskolczi László is feliratkozott a maródiak közé, hasonló combizom húzódása van, mint Lippainak. Mindketten könnyített munkát végeznek.
Filip Lazareanu is megsérült a mérkőzésen, talán emlékeznek rá szurkolóink, mikor Foxi labdáját mentette. Akkor kifordult a válla, dr. Nagy Attila meccs közben ideiglenesen „helyrehozta” Filip sérülését, és ő végig játszotta meccset, de most pihentetnie kell a vállát.
Zabos Attila már szombaton beteg volt, de vállalta a meccset. Még másnap is lázas volt, így pihennie kell. Vasárnap Cséke György húzódott meg a DVSC elleni NB-III-as találkozón.
Alig vagyunk annyian, hogy kiálljunk. Ennek ellenére győzelmet kell szereznünk Bőcsön.
Révész Attilát az internetes fórumunkon olvasható álhírekről is megkérdeztük, ezeket határozottan cáfolta. Az erről szóló cikket hamarosan olvashatják.