Boda Mihályt gyászoljuk

Klubunk egykori focistáját a közkedvelt védőjátékost Boda Mihályt gyászolja. A focista négy éven át játszott a Szpariban.
Boda Mihály életének negyvenhatodik évében elhunyt. A kitűnő védőjátékos 1986-tól négy éven keresztül focizott klubunk elődjében, a Spartacusban. Később több megyei csapatban is edzősködött.
A Nyíregyháza Spratacus Football Club, játékosai, vezetői és szurkolói is gyászolják a klub korábbi játékosát, megőrzik emlékét.
A szerdai mérkőzésünkön egy perces gyásszünettel adózunk a fiatalon elhunyt labdarúgónk emlékének.