Bogdanivocs nem jön, a Honvédba megy

A Debrecenben szabadlistára tett szerb csatár Nyíregyházára igazolása meghiúsult, noha a klubok hajlottak volna a megegyezésre.
A hét elején írtuk, hogy a Nyíregyháza Spartacus vezetése a hivatalos formáknak megfelelően megkezdte a tárgyalásokat a DVSC-vel Igor Bogdanovics átigazolásáról. A Loki vezérkara a messzemenőkig támogatta az elképzelést, hogy a tar támadó legalább tavasszal kölcsön státuszban segítse a piros-kékeket. Ám hiába zajlottak intenzív és jó hangvételű megbeszélések a két tulajdonos között, a játékos indoklása szerint, a nemzetközi porondra jutás reményében az élvonalban játszó Budapest Honvédot választotta.

Bogdanovics tehát nem lesz a Nyíregyháza játékosa, de a Spartacus vezetősége továbbra is mindent megtesz annak érdekében, hogy egy olyan ismert – ha úgy tetszik sztár - labdarúgóval megerősítse a focicsapat keretét, akinek hathatós közreműködésével a pályán elért eredmények alapján megelőzhető a Ferencváros. A cél ugyanis természetesen változatlan: minden idők legértékesebb másodosztályú bajnoki címének megszerzésével visszajutni az NB1-be!