Bogdanovics a Szparinál?

A mai napon klubunk vezetése hivatalosan is megkezdte a tárgyalást Igor Bogdanovics leigazolásáról, a csatárral és klubjával. A tárgyalás eredményeiről a honlapunkon, a Gold FM rádióban és a Média 1 következő számában beszámolunk.
Igor Bogdanovicsot a Szpari szurkolói is jól ismerhetik, a 1974-es születésű labdarúgó, negyedik idényét tölti a DVSC-ben. Korábban szerepelt a Vojvodina, Crvena Zvezda, Genclerbirligi csapataiban.

A magyar NB I-ben a legjobb idénye 2004-2005-ben volt, amikor 15 gólt szerzett az NB I-ben. (2003-2004. 7 gól, 2005-2006. 9 gól). Debrecenben ekkor az egyik legkedveltebb játékos volt. Bogdanovics egy sérülés után tért vissza a csapatba, de a Loki szakvezetése most januárban szabadlistára tette.