Boldog születésnapot!
Ahogy azt már, a játékossal készített múltheti hosszabb interjúnkban beharangoztuk, március 6.-án – kedden – ünnepelte 19. születésnapját, a Nyíregyháza Spartacus nagyon tehetséges fiatal játékosa, Sipos Tamás.
Az U19-es magyar labdarúgó-válogatott nagy erőssége, már több mint három éve tagja a Szpari felnőtt keretének. A szép jövő előtt álló fiatal játékos az őszi szezon zárómérkőzését igazán emlékezetessé tette – Monoron, a Vecsés ellen – , hiszen megszerezte élete első NBII-es gólját. Sajnos most az Orosháza elleni rajton biztos nem láthatunk „Sipi-gólt”, hiszen kéthete az U19-es válogatott felkészülésén megsérült a combja.
Jó hír azonban, hogy a múltheti Hajdúszoboszlói gyógykezelés, valamint a pihenés jót tett a lábának, így a jelek szerint már a jövőhét folyamán bekapcsolódhat – igaz még csak óvatosan – a munkába. Pár hét múlva pedig ismét bajnoki mérkőzésen láthatjuk viszont Tamást.
Azt hiszem, valamennyi Szpari szurkoló nevében mondhatjuk: Boldog születésnapot „Sipi”!
(A névnapját nem ma, hanem december 21.-én ünnepli „Sipi”.)
Jó hír azonban, hogy a múltheti Hajdúszoboszlói gyógykezelés, valamint a pihenés jót tett a lábának, így a jelek szerint már a jövőhét folyamán bekapcsolódhat – igaz még csak óvatosan – a munkába. Pár hét múlva pedig ismét bajnoki mérkőzésen láthatjuk viszont Tamást.
Azt hiszem, valamennyi Szpari szurkoló nevében mondhatjuk: Boldog születésnapot „Sipi”!
(A névnapját nem ma, hanem december 21.-én ünnepli „Sipi”.)