Boldog szülinapot!

Boldog szülinapot kívánunk Zabos Attilának honlpunk és szurkolóink nevében is! Középpályásunk ma 27 éves.
Zabos Attila tavaly az őszi idény közben érkezett a Szparihoz már akkor a csapattal edzett, de csak tavasztól játszhatott a csapatban. Az eddigi Soproni Liga meccseken mindig a kezdőben volt.
A szombati meccsről a következőket nyilatkozta:
- Utólag is azt mondom, hogy abszolút ikszes meccs volt, rengeteg helyzetünk maradt ki. Szomorúak vagyunk nagyon. Úgy érzem, hogy mégis fel kell emeljük a fejünket, mert nem volt rossz a csapat, voltak bíztató jelek. Sajnos az-az egy gól, amivel pontot tudtunk volna szerezni nagyon hiányzott. Végig kell gondolnunk a hibáinkat, és aztán már a Paks elleni meccsre kell koncentrálnunk.

Boldog születésnapot Attila!