Boldog szülinapot!
Boldog születésnapot kívánunk Erdélyi Miklósnak, aki ma lett huszonhat éves. Kapusunkat másfél éves fia, Benedek is felköszöntötte.
Erdélyi Miklós egy éve került a csapatunkhoz, a játékostársak és szurkolóink is hamar megkedvelték a Debrecenből érkezett „portást”. Mikitől megtudtuk, nagyon jól érzi magát a Szpariban és Nyíregyházán. A tuzséri meccsre emlékezve megemlítette, hogy amikor komolyabb dolga akadt, akkor már gólokkal vezettünk, ami megkönnyítette a dolgát.
- A másfél éves fiam Benedek is felköszöntött már, de valószínűleg nem tudja pontosan mi is történt - mondta nevetve, a tréfára mindig kész játékosunk – A születésnapi ünneplés akkor lesz teljes, ha vasárnap nyerünk Bőcsön. Bár többen hiányoznak a keretből, ennek ellenére nem lehet kérdéses, hogy nyernünk kell.
- A másfél éves fiam Benedek is felköszöntött már, de valószínűleg nem tudja pontosan mi is történt - mondta nevetve, a tréfára mindig kész játékosunk – A születésnapi ünneplés akkor lesz teljes, ha vasárnap nyerünk Bőcsön. Bár többen hiányoznak a keretből, ennek ellenére nem lehet kérdéses, hogy nyernünk kell.