Böőr Újpesten folytathatja -2010.07.08.-

Ha a két klub véglegesen megegyezik, akkor Böőr Zoltán a lila-fehéreknél folytathatja pályafutását.

Több hírportál is jelezte, hogy Böőr Zoltán Újpesten folytathatja pályafutását. A játékosnak klubunk engedélyezte, hogy a fővárosi egyesülettel tárgyaljon és ott gyakoroljon.

Ha a két klub írásban is egyezséget köt, akkor pont kerülhet az átigazolási ügylet végére.

A Spartacus vezetői mindenképpen igényt tartanak arra az összegre, amelybe a játékos tavaly augusztusi leigazolása óta került.

Mint ismert Böőr Zoltán tavaly augusztusban érkezett a klubunkhoz. Leigazolásakor, még Győrben súlyos sérülést szenvedett. Az elmúlt bajnoki évet a Szparinál töltötte, de végül is nem tudott pályára lépni bajnoki mérkőzésen.

 

A tegnap pályára lépő csapat a mai napon regenerált, délelőtt gyúrás, délután fürdő szerepelt a programban. Akik nem játszottak délelőtt erőnléti edzésen vettek részt. Ráti Gergő, aki az ifi A-ból kerülhet a Szpari keretébe, a szombati egymás elleni meccsen megsérült. A fiatal támadó bokacsont törést szenvedett, így jó pár hétig kiesett a felkészülésből