Böőr Újpestre igazolt -2010.07.28.-

Böőr Zoltán Újpestre igazolt.

A Spartacus és az Újpest között egyezség született, a fővárosi klub megvásárolta Böőr Zoltán játékjogát, aki a fővárosi klubban folytatja pályafutását.

A rutinos focista tavaly augusztus végén sérülten érkezett a Szparihoz. Az elmúlt egy évben sérülései miatt nem lépett pályára. Információink szerint a liláknál Liga Kupa meccsen már holnap számítanak rá.