Búcsú a szezontól

A mély talajú pályán küzdelmes meccset vár Révész Attila, aki hozzátette a győzelem teheti igazán kellemessé az őszi zárást.
Nyíregyháza Spartacus – Vasas
Soproni Liga, 15. forduló
November 24. szombat, 13.00
Nyíregyháza, Városi Stadion
Vezeti: Vad II. István (Kelemen Attila, Fehér Gyula)


- Sajnos az őszi szezon végére nagyon megfogyatkoztunk. A klubunk pénzügyi költségvetése határt szab a játékoskeret kialakításának, illetve az igazolások közül több nem volt sikeres, emiatt maradtunk ilyen kevesen. Más, nagyobb költségvetésű klubok is elengedtek játékosokat idény közben, de ott ez a bővebb létszám miatt nem okozott gondot. A sok sérült miatt alig marad valaki, aki leüljön a kispadra.
Tajti József tréfásan megemlítette, hogy mikor ő játszott nem is volt cserelehetőség, ha valaki súlyosan megsérült, akkor kevesebben fociztak. Erre megjegyeztem, hogy a régi idők focija iránti tiszteletünkből lehet, hogy mi sem cserélünk. Az igazság az, hogy a kispadon Erdélyi Mikivel együtt négyen lesznek. Köztük lesz két félig egészséges védőnk Perényi és Sipos.
Mélytalajú pályán játszunk, így fontos, hogy a kemény küzdelmet kibírja majd jobban.
A Vasas is nagyon készül erre a mérkőzésre, mivel az őszi idényük rosszabbul sikerült az elvártnál. Az utolsó lehetőséget is kiakarják használni a javításra.
Döntő lehet, hogy ki tud előbb betalálni. Egy vagy két gólt mindenképpen bepréselünk- nyilatkozta Révész Attila.

- Bagoly Gábor azt mondta, hogy most Ambrusz Árpi a soros a gólszerzésben.
- Hétközben Vukadinovicson látszott, hogy nagyon fel van dobva, nagyon lendületes. Szilágyi is nagyon jól teljesített. George tompább volt, de ő a mély talajon mozgékonyabb lehet. Mindegy, hogy ki rúgja a gólt. A csapat többi tagja is jól teljesített hétközben, így optimistán várom a holnapot. Többen ünnepelhetnek a meccs után, tartozunk nekik azzal, hogy egy győztes meccsel ajándékozzuk meg őket, és a lelkes szurkolónkat. A közönségnek ősszel nagyon sokat köszönhettünk, remélem az utolsó meccsre is sokan eljönnek.

Várható összeállítás:
Lazareanu – Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci – Vukadinovic, Minczér, Zabos, Miskolczi – George, Szilágyi
Cserék: Erdélyi, Perényi, Sipos, Montvai