Budapesten zárul a sorozat
A Szpari idei sorozata Orosházán kezdődött, ahol 1-0-ra nyert a csapatunk. Az év utolsó hivatalos meccsét Budapesten a REAC ellen játsszuk.
REAC – Nyíregyháza Spartacus
Liga Kupa, tavaszi sorozat, csoportkör, 3. forduló
December 8. szombat, 13.00
Budapest, Budai II. László Stadion
Vezeti: Bede Ferenc, asszisztensek: Tóth István, Farkas Balázs
A 2007-es év utolsó hivatalos mérkőzését játssza a Nyíregyháza Spartacus. Az idén első mérkőzést Orosházán játszotta csapatunk, ahol Cornaci szabadrúgás góljával 1-0-ra nyert a Szpari.
Az idei negyvenharmadik tét meccsén a fővárosban szerepel az együttes. A vendéglátók ellen az első hazai bajnoki meccsünkön 2-0-ra nyertünk Lippa és Bagoly góljaival.
Bagoly Gábor biztosan nem utazik a csapattal, mert a csapatkapitányunknak egész ősszel derékbántalmai voltak, és a gyógyulás érdekében pihen. Lippai Ákos sérülése után a napokban állt edzésbe, elképzelhető, hogy kispados lesz a REAC ellen. A keretünk tovább fogyatkozott, mivel Debrecenben Zabos és Sipos is megsérült. Révész Attila két játékost tesztel zöldkártyával, az argentin Navarrete-ét és a szerb Lukacsot. Utóbbira a középpály bal oldalán számít.
Várható összeállítás: Lazareanu - Perényi, Zaleh, Cséke, Cornaci - Vukadinovic, Minczér, Miskolczi, Lukacs - Navarrete, George.
Liga Kupa, tavaszi sorozat, csoportkör, 3. forduló
December 8. szombat, 13.00
Budapest, Budai II. László Stadion
Vezeti: Bede Ferenc, asszisztensek: Tóth István, Farkas Balázs
A 2007-es év utolsó hivatalos mérkőzését játssza a Nyíregyháza Spartacus. Az idén első mérkőzést Orosházán játszotta csapatunk, ahol Cornaci szabadrúgás góljával 1-0-ra nyert a Szpari.
Az idei negyvenharmadik tét meccsén a fővárosban szerepel az együttes. A vendéglátók ellen az első hazai bajnoki meccsünkön 2-0-ra nyertünk Lippa és Bagoly góljaival.
Bagoly Gábor biztosan nem utazik a csapattal, mert a csapatkapitányunknak egész ősszel derékbántalmai voltak, és a gyógyulás érdekében pihen. Lippai Ákos sérülése után a napokban állt edzésbe, elképzelhető, hogy kispados lesz a REAC ellen. A keretünk tovább fogyatkozott, mivel Debrecenben Zabos és Sipos is megsérült. Révész Attila két játékost tesztel zöldkártyával, az argentin Navarrete-ét és a szerb Lukacsot. Utóbbira a középpály bal oldalán számít.
Várható összeállítás: Lazareanu - Perényi, Zaleh, Cséke, Cornaci - Vukadinovic, Minczér, Miskolczi, Lukacs - Navarrete, George.