Büntetés a kupázóknak -2010.09.28.-
A klub vezetése hétfőn megbüntette a múlt heti kupa meccsen szereplőket.
A klubvezetése hétfőn megtárgyalta a múlt heti kupa mérkőzéseken történteket.
A szakvezetéssel egyetértettek abban, hogy elsősorban a nem megfelelő hozzáállás okozta a kudarcot.
Azokat a játékosokat, akik a szakvezetés megállapítása alapján nem tettek meg mindent a sikerért, megbüntették. Az érintett játékosok pénzbüntetést kaptak.