Büntetés a kupázóknak -2010.09.28.-

A klub vezetése hétfőn megbüntette a múlt heti kupa meccsen szereplőket.

A klubvezetése hétfőn megtárgyalta a múlt heti kupa mérkőzéseken történteket.

A szakvezetéssel egyetértettek abban, hogy elsősorban a nem megfelelő hozzáállás okozta a kudarcot.

Azokat a játékosokat, akik a szakvezetés megállapítása alapján nem tettek meg mindent a sikerért, megbüntették. Az érintett játékosok pénzbüntetést kaptak.