Büntetés várható

 

Révész Attila klubmenedzser nem rejtette véka alá csalódottságát a mérkőzésen látottak miatt.

 

Révész Attila klubmenedzser nem rejtette véka alá csalódottságát a mérkőzésen látottak miatt.

- Az első félidőben látottak mellett nem mehetünk el szó nélkül. Apostu, Stojkov, Imediashvili akik meghatározhatnák a csapat játékát, akaratgyenge teljesítményt nyújtottak. Látszik, hogy biztosak a helyzetükben és úgy gondolják nélkülük ki se állhatna a csapatunk. Ezen változtatni fogunk. Most a mérkőzés után még nem akarok elhamarkodottan nyilatkozni. A döntéseinket a szakvezetőknek és a klubvezetőknek egyeztetni kell a hétfői napon. De nem marad következmények nélkül a mutatott teljesítmény. A korábban beígért büntetést - fizetés megvonás- biztosan végrehajtjuk. A fiatalokra kell építenünk a további meccseken.