Büntették a Szparit -2009.09.29.-

A klubunk kétszázezer forintos büntetést, Cornaci egy meccses eltiltást kapott.
AZ MLSZ Fegyelmi Bizottságának keddi ülésén két döntés is érintette klubunkat.
Cladio Cornaci egy meccsre szóló eltiltást kapott a második sárga után bekövetkezett kiállítása miatt.
Kétszázezer forintra büntették a Szparit

Az FB a Nyíregyháza - Győr mérkőzésen a hazai szurkolók részéről történt rendzavarások, valamint rendezési hiányosságok miatt a Nyíregyházát, mint visszaesőt 200 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezte.