Cegléd is marad NB II.-es -2010.07.13.-
Az MLSZ elnöksége döntött, a Cegléd marad az NB II.-ben. A mai napon erőnléti edzése volt a Szparinak.
Az MLSZ elnökség döntése:
A 2009/2010-es szezonban a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kemecse megnyerte a az NB III-as bajnokság Tisza csoportját, de jelezte, nem vállalja a másodosztályú szereplést. Az MLSZ elnökségének határozata szerint - összhangban az előző elnökség által elfogadott elvekkel - a másodosztályú bajnokságok jobbik 14. helyezettje, a Ceglédi VSE tölti be a Kemecse visszalépése után megüresedett helyet a 2010/2011-es szezonban.
Forrás: mlsz.hu
A következőkben az MLSZ-nek döntenie kell a csoport beosztásokról, és utána következhet a sorsolás, de az több, mint valószínű, hogy a Cegléd a Keleti csoportban lesz.
A csapatunknak ma délelőtt a főiskola atlétikai pályáján vezényelt erőnléti edzést a szakvezetés. A keret tagjainak többsége már együtt gyakorolt, azok is csatlakoztak a többiekhez, akik később kapcsolódtak be a felkészülésbe. Ezúttal Varga Krisztián végzett külön munkát, kisebb sérülés miatt ő az erdőben futott. Edzés közben kisebb sérülésre panaszkodott Pákolicz Dávid is, így ő is könnyítést kapott. Az ő sorsa sem dőlt még el véglegesen, továbbra is a Szparival gyakorol.
Szerdán délelőtt a Volán pályán lesz edzés, majd este hatkor meccs Debrecenben, a DVSC vegyes ellen a Vágóhíd úti pályán.