Cladionak nincs szalagszakadása
Cornacit szombaton atroszkóppal vizsgáltak Székesfehérváron, és jó híreket kaptunk, a keresztszalag nincs elszakadva, porcsérülése van Cladionak.
Mint azt korábban megírtuk Cladio Cornaci a Diósgyőr elleni meccs közben is erős fájdalmat érzett. Cladio elmondta, hogy a tavasz során többször érzett fájdalmat a térdében, de rendre el is múlt. A DVTK meccsen és utána azonban már érezte, hogy komoly a baj. Az első vizsgálatok szerint porc és keresztszalag sérülést is megállapított.
Szombaton atroszkóppal is megvizsgálták Székesfehérváron a balhátvédünket. A vizsgálat alatt kiderült, hogy a keresztszalagnak nincs baja. Cornacinak porcsérülése van. Igaz így is meg kell műteni, de az mindenképpen jó hír, hogy a keresztszalagja ép.
A hét elején meg is műtik Székesfehérváron, ha minden rendben megy, akkor három hét után kezdhet dolgozni Cladio. Így sem nagyon szerepelhet ebben az idényben, de már remélhetően egészségesen készülhet a következő szezonra. Az elmúlt két évben a Szpari bajnoki meccsein Cornaci töltötte a legtöbb időt a pályán.
Szombaton atroszkóppal is megvizsgálták Székesfehérváron a balhátvédünket. A vizsgálat alatt kiderült, hogy a keresztszalagnak nincs baja. Cornacinak porcsérülése van. Igaz így is meg kell műteni, de az mindenképpen jó hír, hogy a keresztszalagja ép.
A hét elején meg is műtik Székesfehérváron, ha minden rendben megy, akkor három hét után kezdhet dolgozni Cladio. Így sem nagyon szerepelhet ebben az idényben, de már remélhetően egészségesen készülhet a következő szezonra. Az elmúlt két évben a Szpari bajnoki meccsein Cornaci töltötte a legtöbb időt a pályán.