Cornaci a 300. élvonalbeli gólunk szerzője

 

Győzelemmel ünnepelte 300. élvonalbeli mérkőzését a Spartacus! A hazai nyitányon, Cornaci 68. percben szerzett fejesgóljával múlta felül a Nyíregyháza, a Siófok gárdáját.

 

A találkozó egyetlen gólszerzője, a Szpari román balhátvédje Claudio Cornaci a gólja után rögtön az ultrák elé szaladt, és ott ünnepelte találatát. A 300. élvonalbeli Szparista gólt szerző játékossal készített interjúnk első kérdése is erre a gólörömre irányult.

 

Minden tiszteletet megérdemelnek azon szurkolóink akik mindig jönnek velünk. Nem számít, hogy hol játszunk. Itthon vagy akár az ország másik végében, ők pénzt és időt nem kímélve elkísérnek minket. Éppen ezért megérdemlik szurkolóink, hogy előrébb végezzünk mint tavaly, igaz ez nagyon nehéz lesz, hiszen véleményem szerint sokkal kiegyenlítettebbek az erőviszonyok, mint amilyen az elmúlt szezonban volt.

 

 

Tavaly a legjobb játékosnak választottak a szurkolók, ehhez most is jó úton haladsz.

Nagyon jó érzéssel töltött el drukkereink tavalyi elismerése. Szerintem nem én voltam a legjobb az elmúlt szezonban, de rendkívül jó érzéssel töltött el az elismerés. Az azzal járó kupa és taps. Amikor sérüléssel bajlódtam, akkor nagy lendületet adott a felgyógyulásomhoz az, hogy elismerik a teljesítményemet a nyíregyházi szurkolók.

 

 

A Szpari históriás könyvébe a szombati találatoddal végérvényesen beírtad magad. Hiszen a 68. percben szerzett fejes gólod a 300. élvonalbeli találata volt a Nyíregyházának.

Ennek is legalább annyira örülök, mint a szurkolók elismerésének. A mérkőzés után többen is gratuláltak nekem, bár én magam nem szoktam böngészni a statisztikákat, így nem tudtam hogy jubileumi találatot szereztem. A lényeg viszont az, hogy begyűjtöttük a három pontot, mellyel szurkolóinkat is boldoggá tettük.