Cornaci és Granát is sérült
A szombati csata után újabb két sérültje van csapatunknak. Cornaci-nak keresztszalag szakadása, Granátnak részleges izomszakadása van.
Cornaci Cladio és Granát Balázs sérülés miatt hosszabba ideig nem szerepelhetnek a csapatban. Mindketten sérülten fejezték be a szombati találkozót. A két játékost ma tüzetes orvosi vizsgálaton esett át.
Cornaci Cladio sérülése súlyos, mint kiderült a térdében a keresztszalag el van szakadva, és porc sérülése is van. Őt valószínűleg műteni fogják. Cladio a második szezonját tölti a Szparinál, és eddig csak néhány meccset hagyott ki. Háromszor sárga lap miatt, illetve egyszer volt kisebb sérülése, amúgy mindig a csapat rendelkezésére állt. Sajnos most hosszabb távon nem számíthatunk a balhátvédünk játékára. Ráadásul ballábas védőnk rajta kívül nincs is, így kényszerűségből helyettesíti majd valamelyik védőnk. Mihamarabbi gyógyulást kívánunk Cladionak!
Granát Balázs sérülése részleges izomszakadás, emiatt is ki kel hagyni jó pár hetet a fiatal csatárunknak. Balázs a Szpariban öt bajnokin két gólt szerzett, és egy gólpasszt is adott. Így jelenleg két csatárunk is sérült a csapatból, ami tovább nehezíti a csapatösszeállítást.
Cornaci Cladio sérülése súlyos, mint kiderült a térdében a keresztszalag el van szakadva, és porc sérülése is van. Őt valószínűleg műteni fogják. Cladio a második szezonját tölti a Szparinál, és eddig csak néhány meccset hagyott ki. Háromszor sárga lap miatt, illetve egyszer volt kisebb sérülése, amúgy mindig a csapat rendelkezésére állt. Sajnos most hosszabb távon nem számíthatunk a balhátvédünk játékára. Ráadásul ballábas védőnk rajta kívül nincs is, így kényszerűségből helyettesíti majd valamelyik védőnk. Mihamarabbi gyógyulást kívánunk Cladionak!
Granát Balázs sérülése részleges izomszakadás, emiatt is ki kel hagyni jó pár hetet a fiatal csatárunknak. Balázs a Szpariban öt bajnokin két gólt szerzett, és egy gólpasszt is adott. Így jelenleg két csatárunk is sérült a csapatból, ami tovább nehezíti a csapatösszeállítást.