Cornaci és Hegedüs már edzett
Szerdán a délutáni edzésen már Cornaci és Hegedüs is játszott, de még mindig sok a hiányzó a huszonhárom fős keretből.
Kezdjük a jó hírekkel. Cornaci Claudiu a csapattal edzett, hétvégén már pályára léphet, Hegedüs Tibor is teljes értékű munkát végzett. Mindketten a Tuzsér elleni meccsen sérültek meg.
Ami a hiányzókat illeti, Montvai Tibor még külön gyakorol, ő hétvégén még biztosan nem szerepelhet. Szatke Zoli leghamarabb a pár nap múlva kezdheti az edzéseket. Úr Lacinak másfél hetes pihenőt rendeltek el. Továbbra is sérült Dejan és Jeremiás. Minczér Tibor a csapattal edzett, ő eltiltása miatt nem szerepelhet a szombaton délután 16.30-kor kezdődő bajnoki meccsen, amelyem a Karcag csapatát fogadjuk a stadionban.
A szerdai edzésen a csapat két kapus gyakorlást végzett, az egyik tizenegyet az ifjúsági csapatból egészítette ki Gálhidi György.
Ami a hiányzókat illeti, Montvai Tibor még külön gyakorol, ő hétvégén még biztosan nem szerepelhet. Szatke Zoli leghamarabb a pár nap múlva kezdheti az edzéseket. Úr Lacinak másfél hetes pihenőt rendeltek el. Továbbra is sérült Dejan és Jeremiás. Minczér Tibor a csapattal edzett, ő eltiltása miatt nem szerepelhet a szombaton délután 16.30-kor kezdődő bajnoki meccsen, amelyem a Karcag csapatát fogadjuk a stadionban.
A szerdai edzésen a csapat két kapus gyakorlást végzett, az egyik tizenegyet az ifjúsági csapatból egészítette ki Gálhidi György.