Cornaci-t nem büntetik
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága megkeresésre tárgyalta Cladio Cornaci ügyét, de nem láttak okot a büntetésre. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Mint ismert Mundi Roland a Vasas tehetséges focistája, a Nyíregyháza Spartacus - Vasas Liga Kupa mérkőzésen súlyosan megsérült. Az álkapcsát meg kellett műteni.
A baleset előtt Mundi és Cladio Cornaci egyszerre ugrott fel fejelni, közben történt az ütközés, és a sérülés. A sérülés súlyossága csak a kórházi kezelés közben derült ki.
Cornaci elnézést kért Mundi Rolandtól, és mihamarabbi gyógyulást kívánt neki. A fővárosi focista úgy nyilatkozott, hogy a védő játékosunk sem tehetett a súlyos sérülésről.
A Vasas FC - nincs pontos adatunk a panaszosról- panasszal élt az MLSZ Fegyelmi Bizottságánál a mérkőzésen történt ütközés miatt.
Az illetékes bizottság ma tárgyalta a panaszt, de nem látott okot Cornaci megbüntetésére. A hírt a tárgyalás utáni szóbeli határozat közlés alapján közöljük, a határozat még nem jogerős.
Honlapunk, klubunk és szurkolóink nevében Mundi Rolandnak ezúton is gyors gyógyulást kívánunk, és mihamarabbi visszatérést a pályára!