Csak a nagy lelátó használható -2009.09.23.-
A ma délutáni Liga Kupa mérkőzésen csak a nagy lelátó használható!
A stadion felújítása miatt a Liga Kupa mérkőzésen csak a nagy lelátó használható!
Mivel a stadion többi részén építési munkák folynak ezért kérjük szurkolóinkat, hogy tartsák be az előírásokat.
A pénztárak 15.30-kor nyitnak. Két pénztár nyit, az egyik a Sóstói úton a másik a főlelátónál.