Csak a nagy lelátó használható -2009.09.23.-

A ma délutáni Liga Kupa mérkőzésen csak a nagy lelátó használható!

A stadion felújítása miatt a Liga Kupa mérkőzésen csak a nagy lelátó használható!

Mivel a stadion többi részén építési munkák folynak ezért kérjük szurkolóinkat, hogy tartsák be az előírásokat.

A pénztárak 15.30-kor nyitnak. Két pénztár nyit, az egyik a Sóstói úton a másik a főlelátónál.