Csapatépítő tréning: fegyverekkel

A Szpari játékosai, vezetői ma délután picit lazítottak. Hogy mennyire sikerült jól a mai paintball, arról Miskolczi László nyilatkozott honlapunknak.
A ma délutáni közös programról Miskolczi László, a Szpari csapatkapitánya a következőképpen nyilatkozott: „ Nagyon jól szolgálta a mai közös paintball-csata a csapat összetartását. Illyés Dani nagyon beleélte magát, mintha a harcmezőn lett volna. Szerintem ő „teljesített” a legjobban, olyan volt, mint Rambo. A legtöbb lövést Révész Attila kapta, több mint harmincszor találtuk őt el. Én nem lógtam ki egyik irányba sem. Olyan két és fél óra hosszáig tartott az egész játék. Igaz, egyszerre csak tízen mehettünk be, így öt az öt ellen játszottunk. Kétszer volt bent mindenki, természetesen másodszor már más társakkal, és más ellenfelek ellen.” Az újdonsült cséká természetesen nem úszhatta meg, hogy a hétvégi mérkőzésről ne beszéljen. „ Győzelmet várok! Mit is mondhatnék mást. Persze tudom, hogy ez nagyon nehéz. Éppen ezért célunk a tisztes helytállás. Tudjuk, hogy az Újpest jobb csapat mint az Arad, éppen ezért teljesen a földön járunk, egyáltalán nem szálltunk el a szombati 7-0-ás győzelmünktől. Mivel több új játékos érkezett a lilákhoz, éppen ezért reméljük, hogy szombatra még nem érnek teljesen össze. Mellettünk pedig éppen az szólhat, hogy elég masszív, összeszokott csapat vagyunk.”- fogalmazott Miskolczi László