Csúcsterhelés

A felkészülés során az elmúlt héten jutottunk el a fizikai terhelés csúcspontjára- mondta a szpari-hu-nak Révész Attila.
Szokás szerint most is értékelte az elmúlt héten történteket Révész Attila klubmenedzser:
- Most jutottunk el a fizikai terhelés csúcspontjára, és közben két meccset is lejátszottunk. Most nagyjából azonos fizikai felkészültségi szintre jutottak a játékosaink, csak néhány sérült focistánk kivétel ez alól. Zabos Attila huzamosabb ideig nem készülhet velünk, de hosszabb-rövidebb ideig Hegedüs, Montvai, Sava, Sipos is hiányzik az edzésekről.
Ígértük, hogy tavaszra új, támadóbb harcmodort alakítunk ki. A szombati találkozón egy agresszívan védekező csapat ellen helyenként már tapasztalhatták a nézőink, hogy gyorsabb lesz a támadójátékunk. Néhány tetszetős akciót sikerült a kapuig vinni, de a befejezések nem voltak sikeresek. Biztos vagyok benne, hogy ezen is tudunk még változtatni a rajtig. Azt is hozzá kell tenni a szombati meccsen látottakhoz, hogy a fizikai fáradtság miatt gyakrabban tapasztalhattunk technikai hibákat. Bár gólokat nem szereztek a csatárok, de azt tapasztaltam, hogy támadóharmadban is jobban meg tudtuk játszani vagy tartani a labdákat, megjászthatóak voltak a támadóink.
A szombati mérkőzésen az újonnan érkezett játékosok közül Granát teljesítménye volt ígéretes. De a keret régi tagjai közül is többen bizonyítják, hogy tavasszal számíthatunk rájuk, gondolok például Minczér Tibi örvendetes teljesítményére.
A jövő héttől a felkészülésben már a csapatépítésre és a technikai elemek gyakorlására fektetjük a hangsúlyt- mondta révész Attila.