Csütörtöktől megvehetők a Tuzsér elleni belépők!

Március 22-étől (Csütörtöktől) megvásárolhatók a vasárnapi, Tuzsér Erdért SE elleni megyei rangadóra szóló belépők, a Sóstói úti stadion új lelátójánál lévő klubépületben.
Csütörtökön és pénteken 9.00 – 16.00
Az új lelátó oldalában, a klubépület második emeletén található irodában.

Szombaton 12.00 – 16.00
Az új lelátó oldalában, az öltöző előtti folyosón.

A jegyek egységesen 1000 (ezer) forintba kerülnek.

A klubvezetőség kéri a szurkolókat, hogy aki a helyszínen szeretne szorítani a Szparinak, az éljen a jegyek elővásárlási lehetőségével, hiszen a helyszínen nem biztos, hogy lesz már belépőjegy. Előreláthatólag a nyíregyházi szurkolók számára a belépés az öltöző felőli oldalról lesz biztosítva. (A 4-es főútról való letérésnél egyenest ezen a bejáraton közelíthető meg a tuzséri pálya.)