Czanik egy évre a Szparié

Czanik Károly egy évre kölcsönjátékosként a Szparinál focizik.

Mint azt már hírül adtuk, a DVSC cserejátékosként felajánlotta Czanik Károlyt a Szparinak. A klubvezetés tegnap megtárgyalta a játékossal a nyíregyházi szerződésének feltételeit, és mindenben megegyeztek a középpályással. A játékos aláírta a szerződést, így a ebben a bajnoki idényben a Nyíregyháza Spartacus FC igazolt játékosa lesz.

Mint írtuk a szlovákiai születésű játékos Magyarországon a Győri ETO-ban, a Győri DAC-ban és a DVSC-ben szerepelt. Tavasszal egy hosszabb sérülés miatt kkevés játéklehetőséget kapott.