Debrecenben Liga Kupa meccs következik

A program augusztus közepétől besűrűsödött. A szombati bajnoki után szerdán a DVSC elleni Liga Kupa meccs következik, majd szombaton Pakson bajnoki.
Liga Kupa, őszi sorozat, csoportkör, 2. Forduló
DVSC TEVA – Nyíregyháza Spartacus
Debrecen, Oláh Gábor úti stadion
Vezeti: Szabó Zs. Asszisztensek: Kispál Róbert, Ring György (a küldés még változhat)

A várható összeállítás:
Nyíregyháza Spartacus: Máthé –Sipos, Bagoly, Cséke, Perényi – Vukadinovics, Miskolczi, Minczér, Krajnc – Moldovan, Szilágyi

Révész Attila: - A kezdő összeállításánál figyelembe vettük, hogy Bagoly Gabi a kihagyása után kaphasson lehetőséget, és újra belelendüljön. Elől Moldovan kap lehetőséget, reméljük ez a formába lendülését segítheti. Rajtuk kívül azok kaptak lehetőséget, akik a bajnoki meccseken kevesebbet szerepeltek. Továbbra is nyitott a kezdő csapat, aki bizonyít, bekerülhet. Erre George esete is jó példa, nem a levegőbe beszélünk. Remélem, hogy Szilágyi is ismét jó teljesítménnyel rukkol ki, és még közelebb kerül a kezdő csapathoz.
Nem fogjuk félvállról venni a meccset. Célunk a tisztességes helytállás. Tudjuk, hogy a DVSC is számára is nagyon fontos a győzelem a legutóbbi eredményeik után.