Dejan már edzett
Dejan Vukadinovic pénteken visszaérkezett Újvidékről, ahol rehabilitációs kezelést kapott. Délután már a csapattal együtt edzett a városi stadionban.
Dejant térdét még decemberben műtötték. Azóta februárban egyszer már elkezdte az edzéseket, de újra fájdalmai jelentkeztek. Néhány hete Újvidékre utazott, ahol rehabilitációs kezelést kapott. Pénteken visszaérkezett és edzésre is jelentkezett.
- Most már úgy érzem, hogy teljesen rendbe jöttem. Kezeléseket kaptam, és naponta lábizom erősítő gyakorlatokat végeztem egy gyógytornász irányításával. Mellette futottam is, így elég jó kondícióban érkeztem vissza. Úgy érzem, úgy nyolcvan százalék körüli felkészültségi állapotban vagyok. Remélem rövid idő után újra játszhatok- mondta a szpari.hu-nak Dejan Vukadinovic.
- Most már úgy érzem, hogy teljesen rendbe jöttem. Kezeléseket kaptam, és naponta lábizom erősítő gyakorlatokat végeztem egy gyógytornász irányításával. Mellette futottam is, így elég jó kondícióban érkeztem vissza. Úgy érzem, úgy nyolcvan százalék körüli felkészültségi állapotban vagyok. Remélem rövid idő után újra játszhatok- mondta a szpari.hu-nak Dejan Vukadinovic.