Dejan már jól van

Vukadinovic-ot alig húsz perc játék után le kellett cserélni egy pénteki sérülése újult ki. Szombat este már jobban érezte magát a Szpari játékosa.
Dejan Vukadinovic még pénteken az edzésen ütközött, amikor sérülést szenvedett. Szombaton játékra jelentkezett, de a mérkőzésen egy újabb ütközéskor kiújult a mellkasi sérülése. Emiatt a 24. percben le kellett cserélni. Dejan a lecserélés után rosszul lett, és orvosi ellátásban kellett részesíteni. A játékosunk a mellkasi sérülés miatt nem kapott rendesen levegőt, emiatt lett rosszul.
A focistánkat kórházba szállították kivizsgálásra, ahol kiderült, hogy nem törés okozta a mellkasi fájdalmakat, hanem zúzódás. Az emiatt fellépő fájdalom akadályozza a légzésben, mondta honlapunknak Nagy Attila a csapat orvosa. Néhány napig mindenképpen pihennie kell, és közben alaposan kivizsgálják Dejant.