Délelőtt a Tiszavasvári úton edzett a csapat

Az utolsó szakaszába lépett a felkészülés, a jövő héten már a rajtra készül a csapat.

Ma délelőtt a Tiszavasvári úton vezényelt edzést a csapatnak Szentes Lázár. Az együttes holnap Vranovban játszik edzőmérkőzést, a szombati program még bizonytalan.

Szombaton lezárul a felkészülés szakasza, hétfőtől már a bajnoki rajtra készül a csapat.

 

A délelőtti edzésről azok hiányoztak, akik szerdán játszottak az edőmérkőzésen, illetve a sérültek.

Perényinek - bokasérülése miatt – gipsz került a lábára.  Nánási combizom sérülés miatt nem edzhet. Fekete is kisebb sérüléssel bajlódik, hasonlóan Batizi-Pócsi is, de ő már edzésre jelentkezett.