Délelőtt Telkiben edzett a csapat -2010.02.15.-

Délelőtt edzett a Szpari, délután regeneráltak Telkiben.

Hétfőn Telkiben a Globall Football Park & Sporthotel pályáján készült a Spartacus a holnapi Liga Kupa mérkőzésre. A Telkibe utazott játékosok közül Hurt Martin izomsérülés, Nánási Balázs talpsérülése és Pákolicz Dávid kisebb sérülése könnyített munkát végeztek.

Délután a szálló wellness részlegében előírt program szerint regenerált több játékosunk.

Holnap délelőtt is lesz az edzés azoknak, akik délután nem kapnak játéklehetőséget.

Aztán korai ebéd után a csapat Kispestre utazik.