Dénes Békéscsabán folytatja -2010.07.20.-

Dénes Zsolt Békéscsabára igazolt, a csapat ma Abaújszántón gyakorol.

Dénes Zsolt Békéscsabára igazolt. A kapus tavaly nyáron jött a Spartacushoz. Liga Lupa mérkőzéseken és az NB III-as csapatban védett, bajnoki meccsen nem lépett pályára.

A keretben Vojinovic mellett két nyíregyházi fiatal kap helyet kapus poszton.

Sánta Tibor a Nyírsuli U19-es csapatában védett a tavalyi bajnoki szezonban, most a felnőtt kerethez került. Vasas Gergő a tavalyi bajnoki évben az U17-es csapatban szerepelt, ő továbbra is az utánpótlásban fog védeni, de hét közben a felnőtt csapattal is gyakorol.

 

A csapatunk ma délelőtt már Abaújszántón gyakorol.

Az edzőtáborba húsz játékos utazott el:

Kapusok: Vojinovic Drasko, Sánta Tibor

Mezőnyjátékosok: Abdelali Nacim, Ambrusz Árpád, Andorka Péter, Batizi-Pócsi Balázs, Bodnár János, Bosnjak Predrag, Fekete Ádám, Goia Cosmin, Homma Kazuo, Hurt Martin, Kovacevic Zeljko, Lakatos István, Minczér Tibor, Nánási Balázs, Pákolicz Dávid, Szilágyi Norbert, Varga Krisztián, Zabos Attila