Derecskén végeredmény Nyíregyháza Spartacus – Liberty Salonta 3-0
Győzelem Derecskén.
Nyíregyháza Spartacus – Liberty Salonta
Derecske, 100 nétő, vezette: Veres
Nyíregyháza Spartacus: Erdélyi (Máthé, a szünetben) - Bagoly (Zaleh, a szünetben), Sipos, Ambrusz, Cornaci - Sava (Vukadinovics, 67.p.), Hegedüs (Miskolczi, a szünetben), Lippai (Krajnc, 67.p.) - Moldovan, Montvai (Szilágyi, 70.p.)
Még hat órakor is nagy melegben kezdődött a játék Derecskén. A Szpari irányította a játékot, a romániai vendégek kontrákkal próbálkoztak. Lippai lövése a 10. percben centikkel a jobbkapufa mellett hagyta el a játékteret, a nagyszalontaiak szögletből veszélyeztettek. Negyed óra eltelte Montvai került helyzetbe, de jobbról, élesszögből a hosszú sarok felé küldött lövése a kapu mellett hagyta el a játékteret. Fél óra eltelte után Sava a jobb oldalon szerzett labdát, és pontosan passzolt a másik oldalról érkező Moldovanhoz, aki a kapust egy csellel becsapta és a kapuba lőtt. Ebben a félidőben még Montvainak volt egy helyzete, ismét élesszögből lőhetett, de a kapus mentett.
A második félidőben több szép támadást is vezetett a Szpari, gyakran keresztbe át lőtt labdákkal indították a támadásokat. Sava a jobb oldalon indította nagyszerűen Zalehet, aki az alapvonalig vezette a labdát, majd a kapu elé nyeste. Az ötösön belül érkező Montvai a kapuba fejelt. A mérkőzés hajrájában Szilágyi szerzett újabb gólt. A Szpari szépen kijátszott támadások végén szerezte a góljait.
Révész Attila: -Az első félidőben a védekezésben nem sikerült megvalósítani az eltervezetteket, néhányszor sikertelenül próbálkoztunk a lesreállítással. A második félidőre ez sikerült korrigálni. A táámadójátékunkban nagyon sok pozitív jelet tapasztalhattunk, szép akciókat vezettek a játékosaink, és szépgólokat szereztek a csatáraink.
Derecske, 100 nétő, vezette: Veres
Nyíregyháza Spartacus: Erdélyi (Máthé, a szünetben) - Bagoly (Zaleh, a szünetben), Sipos, Ambrusz, Cornaci - Sava (Vukadinovics, 67.p.), Hegedüs (Miskolczi, a szünetben), Lippai (Krajnc, 67.p.) - Moldovan, Montvai (Szilágyi, 70.p.)
Még hat órakor is nagy melegben kezdődött a játék Derecskén. A Szpari irányította a játékot, a romániai vendégek kontrákkal próbálkoztak. Lippai lövése a 10. percben centikkel a jobbkapufa mellett hagyta el a játékteret, a nagyszalontaiak szögletből veszélyeztettek. Negyed óra eltelte Montvai került helyzetbe, de jobbról, élesszögből a hosszú sarok felé küldött lövése a kapu mellett hagyta el a játékteret. Fél óra eltelte után Sava a jobb oldalon szerzett labdát, és pontosan passzolt a másik oldalról érkező Moldovanhoz, aki a kapust egy csellel becsapta és a kapuba lőtt. Ebben a félidőben még Montvainak volt egy helyzete, ismét élesszögből lőhetett, de a kapus mentett.
A második félidőben több szép támadást is vezetett a Szpari, gyakran keresztbe át lőtt labdákkal indították a támadásokat. Sava a jobb oldalon indította nagyszerűen Zalehet, aki az alapvonalig vezette a labdát, majd a kapu elé nyeste. Az ötösön belül érkező Montvai a kapuba fejelt. A mérkőzés hajrájában Szilágyi szerzett újabb gólt. A Szpari szépen kijátszott támadások végén szerezte a góljait.
Révész Attila: -Az első félidőben a védekezésben nem sikerült megvalósítani az eltervezetteket, néhányszor sikertelenül próbálkoztunk a lesreállítással. A második félidőre ez sikerült korrigálni. A táámadójátékunkban nagyon sok pozitív jelet tapasztalhattunk, szép akciókat vezettek a játékosaink, és szépgólokat szereztek a csatáraink.