Détári jó játékot vár a csapatától

Détári nem gondolja, hogy a két kispad között rivalizálás lesz szombaton, csapatától jó játékot vár.
- Szombaton este Nyíregyházán vendégszerepelnek. Hogyan készülnek a nyírségi túrára?
- A szokás szerint, nem változtattunk a programunkon. Tudjuk, hogy nagyon nehéz meccs vár ránk. A Nyíregyháza a híreink szerint nagyon jó erőkből áll, erős csapat. Otthon különösen veszélyesek lehetnek. Az mindenképpen erőt ad a labdarúgóinknak, hogy az első fordulóban hazai pályán megnyertük a meccset.

- Sokan meg is lepődtek, hogy megszerezték a három pontot.
- Nem tudom kik lepődtek meg? Mi erre készültünk, és végrehajtottuk, amit elterveztünk.

- Korábban Nyíregyházán dolgozott edzőként, ráadásul akkor Szabó András volt a társa, aki most is a hazai kispadon fog ülni. Jelent ez valami plussz motivációt Önnek?
- Nem, nem is nagyon értem a felvetést. Máskor is előfordul, hogy korábbi játékostársammal vagy edzőtársammal szembe kerülök edzőként. Nincs ebben semmi különös.

- Úgy tudjuk, hogy Révész Attila erre a meccsre a kispadon átadja a helyét és a szerepét Szabó Andrásnak, lehet, hogy ő a lelátón lesz. Nem lesz rivalizálás a két kispad között?
- Mondom, a játékosok játsszák a meccseket, nem mi edzők, nem is nagyon értem a kérdést. Révész Attila döntése ennek ellenére meglep, nem nagyon hallottam ilyenről. Arra kíváncsi lennénk mi motiválja ebben a döntésében?

- Milyen eredményt vár a nyíregyházi mérkőzéstől?
- Azt várom, hogy jól játsszon a csapatom, és megvalósítsák azokat az elképzeléseket, amikre hét közben készültünk. Ha ez valóra válik akkor már nyugodt leszek.

A Nyíregyháza Spartacus-szal kapcsolatos hír, hogy Ivan Zaleh, sérülése miatt –beszakadt bokaszallag- nem edzhet. Pihenőre küldte az orvos, teljes felépülése három hét múlva várható.