Disznóvágás az Erdélyi-tanyán
Erdélyi Mihály invitálását elfogadva, vasárnap az orosi Erdélyi-tanyán disznóvágással és horgászással búcsúztak játékosaink a bajnoki évtől.

Az orosi Erdélyi-tanyán a tulajdonos vendégszeretetét élvezve, disznóvágással búcsúztatta a csapatunk a bajnoki idényt. Miközben készültek a finomságok a csapat több játékosa horgászattal töltötte az időt. A horgász csapatot Bagoly Gabi vezényelte.
Délre elkészültek a finomságok is. Az italokat a kertvárosi gazdabolt a KisBéker közreműködésével biztosította. A gazdabolt egyik tulajdonosa Kléninger Zoltán a Spartacus egyik törzsszurkolója, de már két fia is a nyomdokaiba lépett, minden meccsünkön a helyszínen szurkolnak a Szparinak.
A sütés-főzés javát főrendezőnk Csoszi, azaz Papp János, a csapat vezetőszervezője Popovics Sándor és Zajcz István végezték el, Szabóm András kuktáskodott mellettük.
A csapattagok a nyári szünet idejére el is búcsúztak egymástól. Legközelebb június 23-án a felkészülés kezdetén találkoznak. Az új bajnoki év mérlegeléssel és orvosi vizsgálatokkal kezdődik. A játékosok a szünet második hetétől már kaptak egyéni feladatokat is, hogy a kezdésre mindenki frissen érkezzen.