Döntetlen Debrecenben

A délutáni előkészületi meccsen 1-1-es döntetlent játszottunk a DVSC ellen.

DVSC-TEVA - Nyíregyháza Spartacus 1–1 (0–1)

Debrecen, 100 néző, vezette: Puskás Z. 
DVSC, 1. félidő: Kiss D. – Bíró P., Komlósi, Fodor M., Goncalves – Demjén, Huszák, Leandro, Czvitkovics – Rudolf, Oláh L. 2. félidő: Schreng – Nagy Z. (Szűcs I.), Brkovics, Mészáros N., Juninho – Nagy R., Varga J., Varga Z., Vinicius – Kerekes, Bogdanovics.
Nyíregyháza: Lazareanu – Odrobéna (Orgován), Hegedűs T., Nánási, Tóth Gy. – Szilágyi N. (Lakatos L.), Bakos, Oláh D., Varga K. – Lippai, Nagy D. (Apostu). 
Gólszerző: Hegedűs T., Bogdanovics

 

Révész Attila: Elégedet vagyok, a vegyes csapat jól teljesített amezőnyfölényt kiharcoló hazaiak ellen. Annak külön örülök, hogy az első csapat játékosai közül azok, akik délután játszottak, nagy bizonyítási vággyal küzdöttek. Különösen Lippai Ákos játéka tetszett, de Hegedüs és Odrobéna is jól teljesített. Szilágyi teljesítménye nem volt meggyőző.

Minden fiatal nagy akarással és sokat futva focizott. Közülük Varga Krisztián, Nagy Dávid, Oláh Dávid teljesítménye tűnt ki, de a védelemben Tóth is biztos pont volt.

A mai nap legfontosabb eredménye, hogy majd minden játékosunk teljes kilencven perces terhelést kapott, és a felkészülés a terveink szerint halad.