Döntetlen Diósgyőrben
Az NB III. Tisza csoportjában 1-1-es döntetlent játszott a Szpari a DVTK-val.
Diósgyőr II – Nyíregyháza Spartacus II 1–1 (0–1)
Hejőcsaba, 100 néző, vezette: Krizbai
Diósgyőr II: Giák – Csorba, Menyhért, Nagy D., Berta, Kleiber (Balogh D.), Pelecaci, Horváth Á. (Horváth Sz.), Lipusz, Simics (Illés R.), Balajti
Edző: Deák István
Nyíregyháza Spartacus II: Tóth N. – Lakatos I., Nánási (Farkas M.), Markos, Tóth Gy., Péntek M., Éles, Szilágyi N., Lakatos L. (Oláh D.), Majoros, Fekete Á. (Varga K.)
Edző: Kovács János.