Döntetlen Diósgyőrben

Az NB III. Tisza csoportjában 1-1-es döntetlent játszott a Szpari a DVTK-val.

Diósgyőr II – Nyíregyháza Spartacus II 1–1 (0–1)
Hejőcsaba, 100 néző, vezette: Krizbai

Diósgyőr II: Giák – Csorba, Menyhért, Nagy D., Berta, Kleiber (Balogh D.), Pelecaci, Horváth Á. (Horváth Sz.), Lipusz, Simics (Illés R.), Balajti

Edző: Deák István

Nyíregyháza Spartacus II: Tóth N. – Lakatos I., Nánási (Farkas M.), Markos, Tóth Gy., Péntek M., Éles, Szilágyi N., Lakatos L. (Oláh D.), Majoros, Fekete Á. (Varga K.)

Edző: Kovács János.