Döntetlen Hajdúszoboszlón
NB III.-as csapatunk döntetlent játszott Hajdószoboszlón, a hazaiak szereztek előnyt, de Fekete két góljával vezettünk, a vendéglátók az utolsó percben egyenlítettek.
Hajdúszoboszló–Nyíregyháza Spartacus II 2–2 (1–0)
NB III. Tisza csoport, 19. forduló
Hajdúszoboszló, 100 néző, v.: Kántor L.
Hajdúszoboszló: Szalánczi Z. – Szörny, Kinyik, Sarkadi Z., Szabó G. (Keczeli), Tóth Sz., Burics, Pallai (Császi), Halász, Gömze, Dávid G.
Edző: Szalánczi Tamás
Nyíregyháza Spartacus II: Tóth N. – Miskolczi, Nánási, Orgován Gy., Tóth Gy., Majoros (Fekete Á.), Hegedűs T., Oláh D. (Farkas M.), Lakatos L. (Markos), Éles, Szilágyi N.
Edző: Kovács János
Gólszerző: Dávid G., Császi illetve Fekete Ádám kettőt.