Döntetlen Hajdúszoboszlón

NB III.-as csapatunk döntetlent játszott Hajdószoboszlón, a hazaiak szereztek előnyt, de Fekete két góljával vezettünk, a vendéglátók az utolsó percben egyenlítettek.

Hajdúszoboszló–Nyíregyháza Spartacus II 2–2 (1–0)

NB III. Tisza csoport, 19. forduló

Hajdúszoboszló, 100 néző, v.: Kántor L. 

Hajdúszoboszló: Szalánczi Z. – Szörny, Kinyik, Sarkadi Z., Szabó G. (Keczeli), Tóth Sz., Burics, Pallai (Császi), Halász, Gömze, Dávid G. 

Edző: Szalánczi Tamás

Nyíregyháza Spartacus II: Tóth N. – Miskolczi, Nánási, Orgován Gy., Tóth Gy., Majoros (Fekete Á.), Hegedűs T., Oláh D. (Farkas M.), Lakatos L. (Markos), Éles, Szilágyi N. 

Edző: Kovács János

Gólszerző: Dávid G., Császi illetve Fekete Ádám kettőt.